Ranking stand

De stand van de ranking ziet u hieronder. Voor de Champions League of Darts ranking ga dan hier naar toe.

De stand is als volgt:

 naam12345 Totaal              
1Jurrit van Essen1310671349
2Iwan Terscheggert135147948
3Nico van Os912111244
4Martijn van de Pol3699734
5John Nagelhout5497631
6Joeri Tommassen7486328
7Anne Dorrestijn5438525
8René van Woudenberg7337323
Wilma Neven385723
10Maikel Kool775221
Gangel Knevel5642421
12Wilco Hovius565521
13Friedo van Vliet510419
14Mitchel Wallace234716
15Michael Mostertman4233214
Sharon Pul3242314
Evert Roetman2234314
Lisette Huinck3224314
Gradus Bralts333514
20Menno Lammers46313
Christel Keijzer4223213
Romy Vermeulen73313
23Wilco van Vulpen63312
24Ronald Balfoort1111
Ewoud Endeveld323311
Aart Nagelhout2322211
Dirk ter Hoeve3222211
Pascal Verhoog422311
29Joop Verbeek422210
Roger Straatsma2222210
31Bert Reijerse3339
Cees Waarle22329
Harrie Verbeek22329
Wesley Kuijer369
35David Paap88
Manolito Rodriquez2338
Marco Knip358
38Cor Verbeek437
Huib van de Bor77
Iain Miller2327
Gerald Huijzenveld77
Johan Verbeek257
Johan Verlinde527
Ronald Neven437
Rick Schrijvers347
46Andre van Veller336
Davey Brevet426
Eric Eggenkamp336
Jan van de Berg336
Michel van de Bunt336
Patrick van de Brink336
Siem Oostenbrink66
Gwendy Veneman336
Hans van den Berg336
Matthijs Wissink336
Rene Tjallinks66
Sander van Dijk66
Dick Koster66
59Leon Bos55
Ton van der Steen325
Imraan Jahangier55
Roosmarijn Smits55
Hans van Eijk55
Michel van Voorthuizen325
Arnold Faverus55
66Andrea Boskamp224
Arjan Ruitenberg44
Michael Peterse44
Carel van Wingerden44
Koen v.d. Wetering44
Ben van Zuilekom44
Gert Welmers44
Patrick Kilian44
Hanneke Roelofsen44
75Driekes van Zoelen33
Henk van Steeg33
Marcel Snijders33
Richard Bos33
Arie van den Berg33
Ghislain Gerritsen33
Marloes van Gelder33
Wilbert Rogier33
Dirk Jan Kramer33
Edward van der Kleijn33
Jeffrey Beekhuis33
Marieke Veen33
Kees Dissel33
Patrick Mengerink33
Henk Hansen33
Jordy Offerman33
Jasper van Zwieten33
Martin Pouw33
Martin Schwartz33
94Dennis Veldhuizen22
William Bonenberg22
Arjen Aantjes22
Marco van den Berg22
Melvin Jan Wolbers22
Patrick Landman22
Stefan Reijerse22
Willem Peters22
Pascal landsmeer22
Danny Bolwerk22
Mariska Schurink22
Ronaldo Dde Gier22
Jerre van Engen22
Wil Roelofsen22
Timo Kos22
Jeroen Sopers22
Nidjat Agajev22
Gino Helder22
Danny Wever22
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0