Ranking stand

De stand van de ranking ziet u hieronder. Voor de Champions League of Darts ranking ga dan hier naar toe.

De stand is als volgt:

 naam12345678 Totaal
1Iwan Terscheggert*135147966767
2Jurrit van Essen*1310671331466
3Martijn van de Pol*36997712457
Nico van Os*91211121357
5John Nagelhout*549767846
6Wilma Neven385775944
7René van Woudenberg*7337354436
8Gangel Knevel*564246633
9Anne Dorrestijn54385429
Sharon Pul3242353729
11Joeri Tommassen*7486328
12Maikel Kool77522326
13Evert Roetman2234325223
Gradus Bralts3335923
Wilco Hovius5655223
Wilco van Vulpen63353323
17Bert Reijerse33324722
18Friedo van Vliet5104221
Mitchel Wallace2347521
20Michel van de Bunt331420
Wesley Kuijer366520
22Marco Knip3552419
23Eric Eggenkamp3327318
Joop Verbeek422224218
Romy Vermeulen733518
26Aart Nagelhout232222417
Dick Koster61117
Lisette Huinck32243317
Rick Schrijvers3434317
30Andre van Veller335516
Christel Keijzer42232316
Cor Verbeek4333316
33Dirk ter Hoeve322222215
Harrie Verbeek223222215
Pascal Verhoog4223415
Roger Straatsma222223215
37Michael Mostertman4233214
38Menno Lammers46313
39Marieke Veen332412
Michiel Sloos1212
Jeroen Louissen1212
42Ewoud Endeveld323311
Jeffrey Beekhuis3811
Julia Heimensen42511
Ronald Balfoort1111
55Arnold Faverus5510
Johan Verlinde52310
Kevin Kuipers1010
49Cees Waarle22329
Dominique Olsthoorn99
Gwendy Veneman3339
Hanneke Roelofsen4329
Pascal landsmeer2349
Ronald Neven4329
Gert Renes JR99
56Andrea Boskamp22228
David Paap88
Gijs van Beest88
Imraan Jahangier538
Koen v.d. Wetering448
Manolito Rodriquez2338
Marc Grieken358
Wil Roelofsen2428
64Ben van Zuilekom437
Gerald Huijzenveld77
Henri Kraan77
Huib van de Bor77
Iain Miller2327
Johan Verbeek257
Patrick Boer77
Perry van Vliet77
Ronald van de Bor77
73Anneloes Stuijverberg-Menger66
Davey Brevet426
Hans van den Berg336
Jan van de Berg336
Matthijs Wissink336
Maurice Koekoek336
Patrick van de Brink336
Rene Tjallinks66
Sander van Dijk66
Siem Oostenbrink66
Timo Kos246
84Eddy Deenen55
Hans van Eijk55
Leon Bos55
Michel van Voorthuizen325
Nidjat Agajev235
Roosmarijn Smits55
Sander Rutten325
Ton van der Steen325
Bert van Deuveren55
Henk Jan Kamphorst55
Peter van de Kamp55
Michelle Duinkerken55
Jeanine van de Bunt55
97Arjan Ruitenberg44
Carel van Wingerden44
Gert Welmers44
Mariska Schurink224
Michael Peterse44
Patrick Kilian44
Patrick Landman224
Rik van Berkel44
Tim van Berkel44
Jan van Deuveren44
107Anton van Hemert33
Arie van den Berg33
Danielle Kool33
Dirk Jan Kramer33
Driekes van Zoelen33
Edward van der Kleijn33
Ghislain Gerritsen33
Henk Hansen33
Henk van Steeg33
Jasper van Zwieten33
Jordy Offerman33
Kees Dissel33
Marcel Snijders33
Marloes van Gelder33
Martin Pouw33
Martin Schwartz33
Max van Vliet33
Pascal Dijkhuizen33
Patrick Mengerink33
Rene Wagevoort33
Richard Bos33
Ron van Swol33
Ronald Simon33
Wilbert Rogier33
Jeffrey Kooiker33
Geanne Kooiker33
133Arjen Aantjes22
Boaz Vugts22
Danny Bolwerk22
Danny Wever22
Dennis Veldhuizen22
Gino Helder22
Jeroen Sopers22
Jerre van Engen22
Jordy Weyrer22
Marco van den Berg22
Melvin Jan Wolbers22
Rody Helsdingen22
Ronaldo Dde Gier22
Stefan Reijerse22
Willem Peters22
William Bonenberg22
Nico van de Bor22
Marc Habers22
Evelien van Leeuwen22
Michael Mostertman22