Voorronde Martin van Ramele Trofee

(Ere en eerste divisie zijn automatisch door naar de winnaarsronde)

Draai je telefoon om de wedstrijden te zien.
D.O.S.C. (4C)-De Buffels (3E) 5-4
BOMBARI (2C)-Hertog van Gelre 5 (3D) 0-0
Appeltje-Eitje (3B)-Xero Fox (1B) 5-C
The Dart Squad (2B)-D.V.D.B. The Blue Eyes (3E) 5-C
Omni HSC Rumels 5 (3G)-The Pirates 2 (Ere) 0-0
DVDB Spakenburg 1 (Ere)-De Dikke Koning 1 (2A) 7-2
Hertog van Gelre 4 (2D)-De Zotte Vogelpikkers (Ere) 0-9
Ramones (1B)-Kale koppen niet te stoppen (2B) 0-0
Proefmonsters (Ere)-Crazy Frogs 0 (1B) 0-0
BAZ 3.2 (2A)-DV Double Bull SV Spakenburg (3F) 8-1
Chaos Team Texsaloon (Ere)-DHSC (2B) 0-0
Break Out: In your face! (3A)-Opa's Inglourious Basdarts (2D) 2-7
Sportcafé de Kuil 1 (3D)-DVDB The Rock Flights (4E) 0-0
Cobus Net Niet (3B)-D.V.H. Havana 033 (4D) 0-0
Masters Oude Deel (Ere)-bye   -
De Plank 1 (4D)-AW de Daltons (3B) 0-0
Café Bommel 1 (3A)-D.V.Z. Pointless (1A) 0-0
Dreamteam (1B)-DVDB Vuuf (3D) 0-0
Small Daddy's (2B)-Roekoe 1 (3F) 0-0
The Big Six (4C)-DV Houten Chouffe Chouffe (3D) 0-0
HVG 25 (3F)-L.P.D. Keurslager (2C) 0-0
Estrella Sativa Power (3C)-The Killers (3F) 5-4
Playground 3 (4D)-Team No Sleep (2C) 0-0
Team Zonder Naam (3G)-DV Houten Project D (2A) 5-C
DVR The Black Crows (1A)-Bosgenoegen 4 (2D) 0-0
Hawaii five-O (1B)-Waik Power (3C) 0-0
Bosgenoegen Darts (4D)-D.C.V. The Next Generation (2A) 0-0
The Baldy's 030 (2A)-Bommel 2 (4G) 0-0
Shakin' Arrows (3C)-De Oude Deel 3 (3F) 5-C
D.V. Boslust 2 (3D)-Eemcafé Met z'n vijven (4G) 0-0
D.V.H. The Outsiders (2C)-Lucky Bastards (3C) 5-C
DV Houten Eddie's Mispoes (3C)-Xero Zero (Ere) 0-0
Break Out 1 (Ere)-DV Houten Eddie's Fusion (Ere) 0-0
Bakkers (3B)-#Bullseye (1A) 0-0
Mastercallers (4A)-D.C.C. 2 (4C) 3-6
The Legends (4A)-Estrella Weerdzicht 1 (2B) 1-8
DV Houten Eddie's Madhouse (3E)-Alcoholic Legends (2B) 6-3
Gemuda 1 (2B)-Dappere Dodo's (2D) 5-2
Beasty Boys (1A)-DCN No Limit (Ere) 5-C
Yapping Gobs 5 (4A)-Bosgenoegen 3 (Ere) 0-0
DTZN (4G)-DCV 1 (1B) 0-0
Waar gaat dat heen (3D)-De Smileys (2A) 0-0
D.V.Z. Bearly Legal (1B)-Proeverij 3 (2D) 8-1
DVR Bar Gezellig 2 (4E)-Blauwtjes Watergoor (3D) 0-0
Yapping Gobs 7 (3B)-Omni HSC Rumels 1 (1B) 0-0
Crazy Frogs 2 (3C)-D.V. Jobzz - The Expendables (2B) 8-1
D.V.Z. Grumpies (3C)-DVDB Spieker Wârpers (2D) 0-0
Estrella BBlitz (3A)-De Burcht 3 (2C) 0-0
Karel's Dart Team (1A)-DV Houten Eddie's Eagles (Ere) 0-0
No Fear (2A)-De Kajuit 1 (3E) 4-5
Kroonkurk 1 (3A)-Vrienden van Strijland 1 (2C) 0-0
The Pirates 3 (3B)-F.C. Knudde (3G) 0-0
D.V.Z. Old School Baarn (3F)-De Lachebekkies (4E) 7-2
't Snookertje (4D)-D.V. Jobzz - Dirty Jobzz (Ere) 0-9
De Fuuk 3 (2D)-DVR Bar Gezellig 1 (2D) 0-0
The Bears (1B)-Shots Army (2C) 0-0
De Proloog 1 (2D)-D.V.H. Havana 1 (2D) 0-0
Huzaar 1 (2A)-bye   -
Het Pijltje 1 (2D)-De Dikke Koning 2 (4E) 0-0
KLAAR NU! (3G)-Reservoir Dogs (3E) 0-0
Fort-Lunet (4D)-De Power Rangers (4A) 0-0
Eemcafé 2 (4F)-De Belofte (3G) 0-0
DV Houten Bull's Tail (3A)-bye   -
Hooglanders (4E)-DCV MH 2 (4C) 0-0
D.C.N. 5 (3F)-Mannschaft (3D) 0-0
Mikken & Prikken (4G)-Motte ze dan (3A) 0-0
Xero 2 (3G)-Black Rebels (4C) 5-C
D.C.N. De Pap Lippen (3D)-DV Houten D.Z.Z.L (2B) 4-5
L.P.D. AFAS (3D)-Proeverij 1 (4F) 6-3
Kip 7 (4E)-Watergoor 1 (3E) 1-8
VV Scherpenzeel All Stars (4F)-De Burcht 5 (3F) 0-0
Frankie's (4B)-Timeless Darts (2D) 1-8
De Fuuk 1 (2C)-Havendarters Sixpack (3E) 0-0
Den Vogelpikkers (4E)-Dart Team Leersum (4A) 1-8
DV Houten Straight Arrow (3A)-Bulls Hit (4F) 0-0
The Pirates 0 (4A)-D.V.Z. Soep met Ballen (3D) 5-4
BAZ 1 (4B)-De Fuuk 4 (3E) 0-0
Highlands 69 (4A)-Nice Flight (2A) 1-8
Padoc Prutsers (2A)-Estrella de Monoloog (4B) 0-0
Hippo 3 Cheers (3G)-Bosgenoegen ''Sappies'' (3G) 0-0
Mamamia (4A)-D.C.C. 3 (3A) 0-0
Bolle Harry 1 (4B)-Mango's 0.0 (4F) 3-6
Happy Days (2B)-De Harry's (4A) 8-1
Arie's Dreamteam (4A)-The Pirates 4 (3C) 0-0
The Force (3F)-The Woodies (3D) 0-0
de Haven 1 (3E)-'t Gespuis (2C) 0-0
D.V. Jobzz - Gold's Gym 1 (4C)-Omni HSC Rumels 2 (4D) 2-7
Jan Willem 1 (3F)-Playground 2 (3F) 0-0
FURST (4D)-Fuuk Fuuf (3G) 3-6
Snelbinders (4G)-Eemcafé Locomotion 5 (2C) 0-0
Team Extreme (4B)-Eemcafé Floaters (3D) 0-0
Geen Bull Voor Ogen (3C)-Eemcafé Willekeurig (4B) 5-1
Ghostbusters 1 (2B)-Landelijk Gemiddeld (4C) 5-4
The Pirates 8 (3A)-DV Houten Andartica (1A) 4-5
De Zware Jongens 3 (2B)-D.V. Boslust 1 (1A) 3-6
De Blijk 7 (2A)-Rooie Brug (1A) 4-5
Keientrekkers (2C)-DCN 't Komt Goed (Ere) 0-0
Huzaar Double Madness (3G)-The Don (3C) 0-0
1301 Darts (4E)-Hippo 5 #GLIND 035 (3E) 0-0
Wapen van Kortenhoef 1 (4A)-Herry's Bar (2C) 0-0
Vrienden van Strijland 2 (4D)-Here 4 Beer (4D) 0-0
DV Houten de Diesels (3B)-DCN Stars (2D) 0-0
De Baron / Paul Glas 1 (4D)-Titatops (4C) 0-0
't Klusteam (3B)-Yapping Gobs 4 (3A) 0-0
@Mangos (3B)-Strak zat (2A) 0-0
Voor de Lol (4F)-ZAKELIJK! (2C) 0-0
D.A.Z.D. de Potdeksel (3C)-Picobello BV (4G) 1-8
Kijk Maar FF (2B)-The Underdog (4F) 0-0
Forza (3C)-Het Pijltje 2 (4G) 0-0
The Pirates 5 (4C)-De Burcht 6 (3E) 0-0
De Baron 1 (3E)-De Burcht 1 (3G) 5-C
Full Moon (3B)-Rode Brug 2 (4B) 5-C
The Pirates 1 (4B)-De Smarties (3A) 0-9
Gooise Dart Vaders 1 (3F)-De Zotte Vogelpikkers (Ere) 0-9
Dreamteam (1B)-bye   -
Ramones (1B)-bye   -
Waar gaat dat heen (3D)-bye   -
De Blijk 7 (2A)-bye   -
De Oude Deel 3 (3F)-bye   -
De Dikke Koning 1 (2A)-bye   -
Team Zonder Naam (3G)-bye   -
D.V. Boslust 1 (1A)-bye   -
Bosgenoegen 4 (2D)-bye   -
De Zware Jongens 3 (2B)-bye   -
Beasty Boys (1A)-bye   -
AW de Daltons (3B)-bye   -
DCV 1 (1B)-bye   -
Estrella Sativa Power (3C)-bye   -
DVDB Spakenburg 1 (Ere)-bye   -
Opa's Inglourious Basdarts (2D)-bye   -
Yapping Gobs 7 (3B)-bye   -
Bosgenoegen Darts (4D)-bye   -
The Pirates 3 (3B)-bye   -
Rooie Brug (1A)-bye   -
Shots Army (2C)-bye   -
D.C.V. The Next Generation (2A)-bye   -
Landelijk Gemiddeld (4C)-Hillywood 1 (4F) 5-C
BAZ 3.2 (2A)-bye   -
Chaos Team Texsaloon (Ere)-bye   -
D.V.Z. Old School Baarn (3F)-bye   -
't Gespuis (2C)-bye   -
D.O.S.C. (4C)-bye   -
(4C)-bye   -
The Bears (1B)-bye   -
DV Houten Project D (2A)-bye   -
De Fuuk 3 (2D)-bye   -
DV Houten Eddie's Madhouse (3E)-bye   -
D.V.H. Havana 033 (4D)-bye   -
Hawaii five-O (1B)-bye   -
De Proloog 1 (2D)-bye   -
Crazy Frogs 1 (1A)-Bosgenoegen 3 (Ere) 1-5
Shakin' Arrows (3C)-bye   -
't Schuurtje 2 (4A)-Break Out 1 (Ere) 0-9
Roekoe 1 (3F)-bye   -
DV Houten Eddie's Mispoes (3C)-bye   -
Break Out: In your face! (3A)-bye   -
DV Double Bull SV Spakenburg (3F)-bye   -
Bommel 2 (4G)-VVS Van Heugten Transport (4G) 5-4
DVR The Black Crows (1A)-bye   -
The Legends (4A)-bye   -
Ghostbusters 1 (2B)-bye   -
F.C. Knudde (3G)-bye   -
L.P.D. Keurslager (2C)-bye   -
Lucky Bastards (3C)-bye   -
Vrienden van Strijland 1 (2C)-bye   -
D.V.D.B. The Blue Eyes (3E)-bye   -
Crazy Frogs 2 (3C)-bye   -
de Haven 1 (3E)-bye   -
D.C.N. 5 (3F)-bye   -
DVR Bar Gezellig 1 (2D)-bye   -
Proeverij 3 (2D)-bye   -
Estrella Weerdzicht 1 (2B)-bye   -
D.V.H. The Outsiders (2C)-bye   -
Huzaar Double Madness (3G)-bye   -
De Kajuit 1 (3E)-bye   -
Van de Zotte (4E)-D.V.Z. Grumpies (3C) 4-5
De Plank 1 (4D)-bye   -
De Lachebekkies (4E)-bye   -
Keientrekkers (2C)-bye   -
#Bullseye (1A)-bye   -
DVDB The Rock Flights (4E)-bye   -
Team No Sleep (2C)-bye   -
Hertog van Gelre 4 (2D)-bye   -
Kijk Maar FF (2B)-bye   -
FURST (4D)-bye   -
Omni HSC Rumels 2 (4D)-bye   -
Snelbinders (4G)-bye   -
DV Houten de Diesels (3B)-bye   -
Het Pijltje 1 (2D)-bye   -
The Woodies (3D)-bye   -
Herry's Bar (2C)-bye   -
Playground 2 (3F)-bye   -
Cafe Noord 1 (4G)-D.V.Z. Pointless (1A) 1-8
Estrella BBlitz (3A)-bye   -
D.V.H. Havana 1 (2D)-bye   -
The Killers (3F)-bye   -
't Zooitje (3A)-Waik Power (3C) 2-7
D.C.C. 2 (4C)-bye   -
Mastercallers (4A)-bye   -
Gemuda 1 (2B)-bye   -
Xero Fox (1B)-bye   -
Karel's Dart Team (1A)-bye   -
D.V. Jobzz - Dirty Jobzz (Ere)-bye   -
't Snookertje (4D)-bye   -
De Buffels (3E)-bye   -
No Fear (2A)-bye   -
DV Houten Chouffe Chouffe (3D)-bye   -
DCN 't Komt Goed (Ere)-bye   -
DVDB Vuuf (3D)-bye   -
D.V. Boslust 2 (3D)-bye   -
Appeltje-Eitje (3B)-bye   -
Alcoholic Legends (2B)-bye   -
Café Bommel 1 (3A)-bye   -
The Baldy's 030 (2A)-bye   -
Kale koppen niet te stoppen (2B)-Wapen van Soesterberg 1 (1A) 5-C
BOMBARI (2C)-bye   -
Playground 3 (4D)-bye   -
Cobus Net Niet (3B)-bye   -
DTZN (4G)-bye   -
D.V. Jobzz - The Expendables (2B)-bye   -
Small Daddy's (2B)-bye   -
The Big Six (4C)-D.C.N. 3 (3G) 6-3
Arie's Dreamteam (4A)-bye   -
Vrienden van Strijland 2 (4D)-bye   -
L.P.D. AFAS (3D)-bye   -
't Klusteam (3B)-bye   -
De Fuuk 1 (2C)-bye   -
De Smarties (3A)-bye   -
Den Vogelpikkers (4E)-bye   -
Mamamia (4A)-bye   -
Havendarters Sixpack (3E)-bye   -
Eemcafé Willekeurig (4B)-bye   -
Here 4 Beer (4D)-bye   -
Fort-Lunet (4D)-bye   -
Titatops (4C)-bye   -
Nice Flight (2A)-bye   -
Bulls Hit (4F)-bye   -
Hippo 5 #GLIND 035 (3E)-bye   -
VV Scherpenzeel All Stars (4F)-bye   -
De Belofte (3G)-bye   -
De Burcht 5 (3F)-bye   -
De Harry's (4A)-bye   -
Mannschaft (3D)-bye   -
Yapping Gobs 4 (3A)-bye   -
DV Houten D.Z.Z.L (2B)-bye   -
Fuuk Fuuf (3G)-bye   -
De Baron 1 (3E)-bye   -
Happy Days (2B)-bye   -
The Pirates 0 (4A)-bye   -
De Burcht 6 (3E)-bye   -
ZAKELIJK! (2C)-bye   -
Watergoor 1 (3E)-bye   -
D.A.Z.D. de Potdeksel (3C)-bye   -
The Pirates 4 (3C)-bye   -
Forza (3C)-bye   -
Geen Bull Voor Ogen (3C)-bye   -
Reservoir Dogs (3E)-bye   -
Padoc Prutsers (2A)-bye   -
De Fuuk 4 (3E)-bye   -
1301 Darts (4E)-bye   -
Picobello BV (4G)-bye   -
DV Houten Bull's Tail (3A)-bye   -
D.V. Jobzz - Gold's Gym 1 (4C)-bye   -
Rode Brug 2 (4B)-bye   -
Proeverij 1 (4F)-bye   -
Black Rebels (4C)-bye   -
@Mangos (3B)-bye   -
Highlands 69 (4A)-bye   -
Mikken & Prikken (4G)-bye   -
De Baron / Paul Glas 1 (4D)-bye   -
Team Extreme (4B)-bye   -
D.C.C. 3 (3A)-bye   -
Eemcafé Floaters (3D)-bye   -
Jan Willem 1 (3F)-bye   -
Het Pijltje 2 (4G)-bye   -
Kip 7 (4E)-bye   -
Strak zat (2A)-bye   -
De Burcht 1 (3G)-bye   -
Xero 2 (3G)-bye   -
Motte ze dan (3A)-bye   -
Blauwtjes Watergoor (3D)-bye   -
The Pirates 2 (Ere)-bye   -
Omni HSC Rumels 5 (3G)-bye   -
Eemcafé Met z'n vijven (4G)-bye   -
DV Houten Eddie's AllStars (1B)-Proefmonsters (Ere) 1-8
DV Houten Andartica (1A)-bye   -
De Burcht 3 (2C)-bye   -
Bakkers (3B)-bye   -
Masters Oude Deel (Ere)-bye   -
DHSC (2B)-bye   -
DV Houten Eddie's Eagles (Ere)-bye   -
D.V.Z. Bearly Legal (1B)-bye   -
Dappere Dodo's (2D)-bye   -
Yapping Gobs 5 (4A)-bye   -
Crazy Frogs 0 (1B)-bye   -
HVG 25 (3F)-bye   -
DV Houten Eddie's Fusion (Ere)-bye   -
The Pirates 8 (3A)-bye   -
DVR Bar Gezellig 2 (4E)-bye   -
The Dart Squad (2B)-bye   -
The Don (3C)-bye   -
Omni HSC Rumels 1 (1B)-bye   -
DCN No Limit (Ere)-bye   -
Kroonkurk 1 (3A)-The Molossers (1B) 5-4
Xero Zero (Ere)-bye   -
Hertog van Gelre 5 (3D)-bye   -
Sportcafé de Kuil 1 (3D)-bye   -
De Smileys (2A)-bye   -
DVDB Spieker Wârpers (2D)-bye   -
D.V.Z. Soep met Ballen (3D)-bye   -
The Force (3F)-bye   -
Hooglanders (4E)-bye   -
Full Moon (3B)-bye   -
BAZ 1 (4B)-bye   -
Estrella de Monoloog (4B)-bye   -
Wapen van Kortenhoef 1 (4A)-bye   -
Huzaar 1 (2A)-bye   -
The Pirates 5 (4C)-bye   -
Frankie's (4B)-bye   -
Hippo 3 Cheers (3G)-bye   -
DCN Stars (2D)-bye   -
De Power Rangers (4A)-bye   -
D.V.D.V.D. Hartstikke Dorst (4E)-bye   -
Bolle Harry 1 (4B)-bye   -
DCV MH 2 (4C)-bye   -
Timeless Darts (2D)-bye   -
Mango's 0.0 (4F)-bye   -
Eemcafé Locomotion 5 (2C)-bye   -
Voor de Lol (4F)-bye   -
The Underdog (4F)-bye   -
D.C.N. De Pap Lippen (3D)-bye   -
Dart Team Leersum (4A)-bye   -
Eemcafé 2 (4F)-bye   -
De Dikke Koning 2 (4E)-bye   -
DV Houten Straight Arrow (3A)-bye   -
Bosgenoegen ''Sappies'' (3G)-bye   -
KLAAR NU! (3G)-bye   -
The Pirates 1 (4B)-bye   -
Den Vogelpikkers (4E)-DVDB Spieker Wârpers (2D) 3-6
De Plank 1 (4D)-KLAAR NU! (3G) 5-4
De Kajuit 1 (3E)-De Belofte (3G) 5-4
ZAKELIJK! (2C)-De Burcht 3 (2C) 0-5
De Burcht 6 (3E)-DVDB Vuuf (3D) 4-5
Sportcafé de Kuil 1 (3D)-DCN Stars (2D) 7-2
Vrienden van Strijland 2 (4D)-Bosgenoegen Darts (4D) 3-6
Picobello BV (4G)-De Fuuk 3 (2D) 3-6
Blauwtjes Watergoor (3D)-De Fuuk 1 (2C) 7-2
Team No Sleep (2C)-Timeless Darts (2D) 8-1
Reservoir Dogs (3E)-Bosgenoegen 4 (2D) 1-8
DTZN (4G)-De Burcht 5 (3F) 5-4
DVDB The Rock Flights (4E)-Watergoor 1 (3E) 9-0
De Fuuk 4 (3E)-Vrienden van Strijland 1 (2C) 4-5
Hooglanders (4E)-L.P.D. Keurslager (2C) 1-8
Playground 2 (3F)-D.V.H. The Outsiders (2C) 0-9
Mannschaft (3D)-Keientrekkers (2C) 0-5
De Dikke Koning 2 (4E)-BOMBARI (2C) 0-9
L.P.D. AFAS (3D)-'t Gespuis (2C) 4-5
The Woodies (3D)-De Proloog 1 (2D) 1-8
De Oude Deel 3 (3F)-Fuuk Fuuf (3G) 8-1
D.C.N. 3 (3G)-Bosgenoegen ''Sappies'' (3G) 6-3
De Burcht 1 (3G)-Omni HSC Rumels 5 (3G) 3-6
Xero 2 (3G)-D.V. Boslust 2 (3D) 4-5
D.C.N. 5 (3F)-Opa's Inglourious Basdarts (2D) 3-6
De Buffels (3E)-Havendarters Sixpack (3E) 7-2
Omni HSC Rumels 2 (4D)-DV Double Bull SV Spakenburg (3F) 1-8
Team Extreme (4B)-Cobus Net Niet (3B) 2-7
Het Pijltje 2 (4G)-DHSC (2B) 1-8
Geen Bull Voor Ogen (3C)-Estrella Weerdzicht 1 (2B) 3-6
Rode Brug 2 (4B)-Waar gaat dat heen (3D) 1-8
Hippo 3 Cheers (3G)-BAZ 3.2 (2A) 4-5
D.V.Z. Old School Baarn (3F)-Huzaar 1 (2A) 6-3
Fort-Lunet (4D)-Estrella Sativa Power (3C) 3-5
Huzaar Double Madness (3G)-Kom We Gaan Sjoelen (4F) 5-C
Gooise Dart Vaders 1 (3F)-Estrella de Monoloog (4B) 5-4
Appeltje-Eitje (3B)-Jan Willem 1 (3F) 6-3
Titatops (4C)-D.V.D.V.D. Question Mark (4D) 5-C
Wapen van Kortenhoef 1 (4A)-The Killers (3F) 4-5
Hippo 5 #GLIND 035 (3E)-Landelijk Gemiddeld (4C) 4-5
D.O.S.C. (4C)-De Baron / Paul Glas 1 (4D) 7-2
D.V.D.B. The Blue Eyes (3E)-D.C.N. De Pap Lippen (3D) 8-1
De Baron 1 (3E)-Team Zonder Naam (3G) 2-7
Voor de Lol (4F)-Estrella BBlitz (3A) 2-7
D.V.D.V.D. Hartstikke Dorst (4E)-D.V.Z. Grumpies (3C) 3-6
Hillywood 1 (4F)-S.D.V. Pikado (4C) 5-C
Dappere Dodo's (2D)-BAZ 1 (4B) 5-0
't Snookertje (4D)-D.V.Z. Soep met Ballen (3D) 7-2
Shots Army (2C)-Het Pijltje 1 (2D) 6-3
Cafe Noord 1 (4G)-D.A.Z.D. de Potdeksel (3C) 5-4
De Power Rangers (4A)-'t Zooitje (3A) 4-5
Hippo 1,5 (4F)-de Haven 1 (3E) C-5
Bommel 2 (4G)-FURST (4D) 6-3
De Zware Jongens 3 (2B)-Strak zat (2A) 7-2
Kroonkurk 1 (3A)-Nice Flight (2A) 5-4
Yapping Gobs 7 (3B)-Forza (3C) 9-0
Full Moon (3B)-D.C.V. The Next Generation (2A) 0-9
Mango's 0.0 (4F)-DV Houten Eddie's Mispoes (3C) 3-6
D.V. Jobzz - Gold's Gym 1 (4C)-De Smileys (2A) 0-9
Ben gekke henkie niet (3B)-Alcoholic Legends (2B) C-5
AW de Daltons (3B)-DV Houten D.Z.Z.L (2B) 6-3
The Pirates 5 (4C)-D.V. Jobzz - The Expendables (2B) 1-8
Highlands 69 (4A)-No Fear (2A) 2-7
The Don (3C)-BIG BOYS (3C) 5-C
DV Houten de Diesels (3B)-The Pirates 3 (3B) 3-6
Black Rebels (4C)-DV Houten Chouffe Chouffe (3D) 2-7
D.C.C. 3 (3A)-Kale koppen niet te stoppen (2B) 4-5
The Pirates 4 (3C)-bye   -
Here 4 Beer (4D)-The Dart Squad (2B) 1-8
De Smarties (3A)-The Baldy's 030 (2A) 2-7
Yapping Gobs 5 (4A)-@Mangos (3B) 6-3
DV Houten Eddie's Madhouse (3E)-Yapping Gobs 4 (3A) 9-0
Happy Days (2B)-Ghostbusters 1 (2B) 4-5
Frankie's (4B)-D.C.C. 2 (4C) 4-5
Padoc Prutsers (2A)-De Blijk 7 (2A) 4-5
The Legends (4A)-Bolle Harry 1 (4B) 7-2
't Schuurtje 2 (4A)-Kenniespeulevandedors (3B) 5-C
The Big Six (4C)-The Pirates 0 (4A) 6-3
DV Houten Bull's Tail (3A)-Crazy Frogs 2 (3C) 3-6
Motte ze dan (3A)-Lucky Bastards (3C) 4-5
Mamamia (4A)-Shakin' Arrows (3C) 3-6
D.V.H. Havana 033 (4D)-Eemcafé Locomotion 5 (2C) 5-4
Dart Team Leersum (4A)-Eemcafé Met z'n vijven (4G) 3-6
HVG 25 (3F)-Proeverij 1 (4F) 9-0
Break Out: In your face! (3A)-Kijk Maar FF (2B) 7-2
VV Scherpenzeel All Stars (4F)-Café Bommel 1 (3A) 4-5
The Force (3F)-Hertog van Gelre 4 (2D) 1-8
Bulls Hit (4F)-Waik Power (3C) 4-5
1301 Darts (4E)-Hertog van Gelre 5 (3D) 2-7
De Lachebekkies (4E)-Kip 7 (4E) 8-1
F.C. Knudde (3G)-Eemcafé Floaters (3D) 8-1
The Underdog (4F)-Van de Zotte (4E) 0-9
Herry's Bar (2C)-DVR Bar Gezellig 1 (2D) 2-7
DVR Bar Gezellig 3 (4G)-Playground 3 (4D) C-5
't Klusteam (3B)-Bakkers (3B) 4-5
The Lionhearts (4C)-DV Houten Project D (2A) C-5
Mastercallers (4A)-De Harry's (4A) 6-3
DCV MH 2 (4C)-The Pirates 8 (3A) 3-6
DV Houten Straight Arrow (3A)-Small Daddy's (2B) 3-6
The Pirates 1 (4B)-Gemuda 1 (2B) 1-8
Arie's Dreamteam (4A)-Proeverij 3 (2D) 3-6
Snelbinders (4G)-De Dikke Koning 1 (2A) 1-8
Eemcafé Willekeurig (4B)-Roekoe 1 (3F) 4-5
Mikken & Prikken (4G)-VVS Van Heugten Transport (4G) 1-8
DVR Bar Gezellig 2 (4E)-Eemcafé 2 (4F) 8-1
Break Out Bitches (4B)-D.V.H. Havana 1 (2D) C-5