Winnaarsronde Martin van Ramele trofee

Hier treft u de uitslagen en wedstrijden aan voor de winnaarsronde van de Martin van Ramele trofee.

 

Draai je telefoon om de wedstrijden te zien.

Uitslag finale

(29-05-2023 - 02-06-2023)
 

Uitslagen halve finales

(22-05-2023 - 26-05-2023)
 

Uitslagen kwart finales

(15-05-2023 - 19-05-2023)
 

Uitslagen laatste 16

(24-04-2023 - 28-04-2023)
 
Uitslagen laatste 32
(10-04-2023 - 14-04-2023)
 
Uitslagen laatste 64
(23-01-2023 - 27-01-2023)
 
Uitslagen laatste 128
(05-12-2022 - 09-12-2022)
The Bears (1B)-Shots Army (2C) 0-0
DTZN (4G)-DCV 1 (1B) 0-0
Yapping Gobs 5 (4A)-Bosgenoegen 3 (Ere) 0-0
Beasty Boys (1A)-DCN No Limit (Ere) 5-C
Gemuda 1 (2B)-Dappere Dodo's (2D) 5-2
DV Houten Eddie's Madhouse (3E)-Alcoholic Legends (2B) 6-3
The Legends (4A)-Estrella Weerdzicht 1 (2B) 1-8
Mastercallers (4A)-D.C.C. 2 (4C) 3-6
Bakkers (3B)-#Bullseye (1A) 0-0
Break Out 1 (Ere)-DV Houten Eddie's Fusion (Ere) 0-0
DV Houten Eddie's Mispoes (3C)-Xero Zero (Ere) 0-0
D.V.H. The Outsiders (2C)-Lucky Bastards (3C) 5-C
D.V. Boslust 2 (3D)-Eemcafé Met z'n vijven (4G) 0-0
Waar gaat dat heen (3D)-De Smileys (2A) 0-0
D.V.Z. Bearly Legal (1B)-Proeverij 3 (2D) 8-1
De Fuuk 3 (2D)-DVR Bar Gezellig 1 (2D) 0-0
't Snookertje (4D)-D.V. Jobzz - Dirty Jobzz (Ere) 0-9
D.V.Z. Old School Baarn (3F)-De Lachebekkies (4E) 7-2
The Pirates 3 (3B)-F.C. Knudde (3G) 0-0
Kroonkurk 1 (3A)-Vrienden van Strijland 1 (2C) 0-0
No Fear (2A)-De Kajuit 1 (3E) 4-5
Karel's Dart Team (1A)-DV Houten Eddie's Eagles (Ere) 0-0
Estrella BBlitz (3A)-De Burcht 3 (2C) 0-0
D.V.Z. Grumpies (3C)-DVDB Spieker Wârpers (2D) 0-0
Crazy Frogs 2 (3C)-D.V. Jobzz - The Expendables (2B) 8-1
Yapping Gobs 7 (3B)-Omni HSC Rumels 1 (1B) 0-0
DVR Bar Gezellig 2 (4E)-Blauwtjes Watergoor (3D) 0-0
Shakin' Arrows (3C)-De Oude Deel 3 (3F) 5-C
The Baldy's 030 (2A)-Bommel 2 (4G) 0-0
Sportcafé de Kuil 1 (3D)-DVDB The Rock Flights (4E) 0-0
Break Out: In your face! (3A)-Opa's Inglourious Basdarts (2D) 2-7
Chaos Team Texsaloon (Ere)-DHSC (2B) 0-0
BAZ 3.2 (2A)-DV Double Bull SV Spakenburg (3F) 8-1
Proefmonsters (Ere)-Crazy Frogs 0 (1B) 0-0
Ramones (1B)-Kale koppen niet te stoppen (2B) 0-0
Hertog van Gelre 4 (2D)-De Zotte Vogelpikkers (Ere) 0-9
DVDB Spakenburg 1 (Ere)-De Dikke Koning 1 (2A) 7-2
Omni HSC Rumels 5 (3G)-The Pirates 2 (Ere) 0-0
The Dart Squad (2B)-D.V.D.B. The Blue Eyes (3E) 5-C
Appeltje-Eitje (3B)-Xero Fox (1B) 5-C
BOMBARI (2C)-Hertog van Gelre 5 (3D) 0-0
Cobus Net Niet (3B)-D.V.H. Havana 033 (4D) 0-0
Masters Oude Deel (Ere)-bye   -
Bosgenoegen Darts (4D)-D.C.V. The Next Generation (2A) 0-0
Hawaii five-O (1B)-Waik Power (3C) 0-0
DVR The Black Crows (1A)-Bosgenoegen 4 (2D) 0-0
Team Zonder Naam (3G)-DV Houten Project D (2A) 5-C
Playground 3 (4D)-Team No Sleep (2C) 0-0
Estrella Sativa Power (3C)-The Killers (3F) 5-4
HVG 25 (3F)-L.P.D. Keurslager (2C) 0-0
The Big Six (4C)-DV Houten Chouffe Chouffe (3D) 0-0
Small Daddy's (2B)-Roekoe 1 (3F) 0-0
Dreamteam (1B)-DVDB Vuuf (3D) 0-0
Café Bommel 1 (3A)-D.V.Z. Pointless (1A) 0-0
De Plank 1 (4D)-AW de Daltons (3B) 0-0
D.O.S.C. (4C)-De Buffels (3E) 5-4
De Proloog 1 (2D)-D.V.H. Havana 1 (2D) 0-0
de Haven 1 (3E)-'t Gespuis (2C) 0-0
Huzaar Double Madness (3G)-The Don (3C) 0-0
Keientrekkers (2C)-DCN 't Komt Goed (Ere) 0-0
De Blijk 7 (2A)-Rooie Brug (1A) 4-5
De Zware Jongens 3 (2B)-D.V. Boslust 1 (1A) 3-6
The Pirates 8 (3A)-DV Houten Andartica (1A) 4-5
Ghostbusters 1 (2B)-Landelijk Gemiddeld (4C) 5-4
 
Uitslagen laatste 256
(24-10-2022 - 28-10-2022)
Cafe Noord 1 (4G)-D.V.Z. Pointless (1A) 1-8
Estrella BBlitz (3A)-bye   -
Hertog van Gelre 4 (2D)-bye   -
Team No Sleep (2C)-bye   -
DVDB The Rock Flights (4E)-bye   -
DVR Bar Gezellig 1 (2D)-bye   -
Proeverij 3 (2D)-bye   -
Estrella Weerdzicht 1 (2B)-bye   -
D.V.H. The Outsiders (2C)-bye   -
Huzaar Double Madness (3G)-bye   -
De Kajuit 1 (3E)-bye   -
Van de Zotte (4E)-D.V.Z. Grumpies (3C) 4-5
De Plank 1 (4D)-bye   -
De Lachebekkies (4E)-bye   -
Keientrekkers (2C)-bye   -
#Bullseye (1A)-bye   -
D.V.H. Havana 1 (2D)-bye   -
The Killers (3F)-bye   -
Appeltje-Eitje (3B)-bye   -
Alcoholic Legends (2B)-bye   -
Café Bommel 1 (3A)-bye   -
The Baldy's 030 (2A)-bye   -
Kale koppen niet te stoppen (2B)-Wapen van Soesterberg 1 (1A) 5-C
BOMBARI (2C)-bye   -
Playground 3 (4D)-bye   -
Cobus Net Niet (3B)-bye   -
DTZN (4G)-bye   -
D.V. Jobzz - The Expendables (2B)-bye   -
Small Daddy's (2B)-bye   -
D.V. Boslust 2 (3D)-bye   -
DVDB Vuuf (3D)-bye   -
DCN 't Komt Goed (Ere)-bye   -
't Zooitje (3A)-Waik Power (3C) 2-7
D.C.C. 2 (4C)-bye   -
Mastercallers (4A)-bye   -
Gemuda 1 (2B)-bye   -
Xero Fox (1B)-bye   -
Karel's Dart Team (1A)-bye   -
D.V. Jobzz - Dirty Jobzz (Ere)-bye   -
't Snookertje (4D)-bye   -
De Buffels (3E)-bye   -
No Fear (2A)-bye   -
DV Houten Chouffe Chouffe (3D)-bye   -
The Big Six (4C)-D.C.N. 3 (3G) 6-3
de Haven 1 (3E)-bye   -
D.V.Z. Old School Baarn (3F)-bye   -
DVDB Spakenburg 1 (Ere)-bye   -
Opa's Inglourious Basdarts (2D)-bye   -
Yapping Gobs 7 (3B)-bye   -
Bosgenoegen Darts (4D)-bye   -
The Pirates 3 (3B)-bye   -
Rooie Brug (1A)-bye   -
Shots Army (2C)-bye   -
D.C.V. The Next Generation (2A)-bye   -
Landelijk Gemiddeld (4C)-Hillywood 1 (4F) 5-C
BAZ 3.2 (2A)-bye   -
Chaos Team Texsaloon (Ere)-bye   -
Estrella Sativa Power (3C)-bye   -
DCV 1 (1B)-bye   -
AW de Daltons (3B)-bye   -
De Blijk 7 (2A)-bye   -
Waar gaat dat heen (3D)-bye   -
Ramones (1B)-bye   -
Dreamteam (1B)-bye   -
Gooise Dart Vaders 1 (3F)-De Zotte Vogelpikkers (Ere) 0-9
De Oude Deel 3 (3F)-bye   -
De Dikke Koning 1 (2A)-bye   -
Team Zonder Naam (3G)-bye   -
D.V. Boslust 1 (1A)-bye   -
Bosgenoegen 4 (2D)-bye   -
De Zware Jongens 3 (2B)-bye   -
Beasty Boys (1A)-bye   -
't Gespuis (2C)-bye   -
Break Out: In your face! (3A)-bye   -
DV Double Bull SV Spakenburg (3F)-bye   -
Bommel 2 (4G)-VVS Van Heugten Transport (4G) 5-4
DVR The Black Crows (1A)-bye   -
The Legends (4A)-bye   -
Ghostbusters 1 (2B)-bye   -
F.C. Knudde (3G)-bye   -
L.P.D. Keurslager (2C)-bye   -
Lucky Bastards (3C)-bye   -
Vrienden van Strijland 1 (2C)-bye   -
D.V.D.B. The Blue Eyes (3E)-bye   -
DV Houten Eddie's Mispoes (3C)-bye   -
Roekoe 1 (3F)-bye   -
't Schuurtje 2 (4A)-Break Out 1 (Ere) 0-9
D.O.S.C. (4C)-bye   -
()-bye   -
The Bears (1B)-bye   -
DV Houten Project D (2A)-bye   -
De Fuuk 3 (2D)-bye   -
DV Houten Eddie's Madhouse (3E)-bye   -
D.V.H. Havana 033 (4D)-bye   -
Hawaii five-O (1B)-bye   -
De Proloog 1 (2D)-bye   -
Crazy Frogs 1 (1A)-Bosgenoegen 3 (Ere) 1-5
Shakin' Arrows (3C)-bye   -
Crazy Frogs 2 (3C)-bye   -
Blauwtjes Watergoor (3D)-bye   -
DV Houten Eddie's Fusion (Ere)-bye   -
The Pirates 8 (3A)-bye   -
DVR Bar Gezellig 2 (4E)-bye   -
The Dart Squad (2B)-bye   -
The Don (3C)-bye   -
Omni HSC Rumels 1 (1B)-bye   -
DCN No Limit (Ere)-bye   -
Kroonkurk 1 (3A)-The Molossers (1B) 5-4
Xero Zero (Ere)-bye   -
Hertog van Gelre 5 (3D)-bye   -
Sportcafé de Kuil 1 (3D)-bye   -
De Smileys (2A)-bye   -
HVG 25 (3F)-bye   -
Crazy Frogs 0 (1B)-bye   -
Yapping Gobs 5 (4A)-bye   -
The Pirates 2 (Ere)-bye   -
Omni HSC Rumels 5 (3G)-bye   -
Eemcafé Met z'n vijven (4G)-bye   -
DV Houten Eddie's AllStars (1B)-Proefmonsters (Ere) 1-8
DV Houten Andartica (1A)-bye   -
De Burcht 3 (2C)-bye   -
Bakkers (3B)-bye   -
Masters Oude Deel (Ere)-bye   -
DHSC (2B)-bye   -
DV Houten Eddie's Eagles (Ere)-bye   -
D.V.Z. Bearly Legal (1B)-bye   -
Dappere Dodo's (2D)-bye   -
DVDB Spieker Wârpers (2D)-bye   -