Herkansingsronde Martin van Ramele trofee

Hier treft u de uitslagen en wedstrijden aan voor de herkansingsronde van de Martin van Ramele trofee.

 

Draai je telefoon om de wedstrijden te zien.

Uitslag finale

(29-05-2023 - 02-06-2023)
 

Uitslagen halve finales

(22-05-2023 - 26-05-2023)
 

Uitslagen kwart finales

(15-05-2023 - 19-05-2023)
 

Uitslagen laatste 16

(24-04-2023 - 28-04-2023)
 

Uitslagen laatste 32

(10-04-2023 - 14-04-2023)
 

Uitslagen laatste 64

(23-01-2023 - 27-01-2023)
 
Uitslagen laatste 128
(05-12-2022 - 09-12-2022)
Geen Bull Voor Ogen (3C)-Eemcafé Willekeurig (4B) 5-1
Team Extreme (4B)-Eemcafé Floaters (3D) 0-0
Snelbinders (4G)-Eemcafé Locomotion 5 (2C) 0-0
FURST (4D)-Fuuk Fuuf (3G) 3-6
Jan Willem 1 (3F)-Playground 2 (3F) 0-0
D.V. Jobzz - Gold's Gym 1 (4C)-Omni HSC Rumels 2 (4D) 2-7
1301 Darts (4E)-Hippo 5 #GLIND 035 (3E) 0-0
Wapen van Kortenhoef 1 (4A)-Herry's Bar (2C) 0-0
The Pirates 1 (4B)-De Smarties (3A) 0-9
Full Moon (3B)-Rode Brug 2 (4B) 5-C
De Baron 1 (3E)-De Burcht 1 (3G) 5-C
The Pirates 5 (4C)-De Burcht 6 (3E) 0-0
Forza (3C)-Het Pijltje 2 (4G) 0-0
Kijk Maar FF (2B)-The Underdog (4F) 0-0
D.A.Z.D. de Potdeksel (3C)-Picobello BV (4G) 1-8
Voor de Lol (4F)-ZAKELIJK! (2C) 0-0
@Mangos (3B)-Strak zat (2A) 0-0
't Klusteam (3B)-Yapping Gobs 4 (3A) 0-0
De Baron / Paul Glas 1 (4D)-Titatops (4C) 0-0
DV Houten de Diesels (3B)-DCN Stars (2D) 0-0
Vrienden van Strijland 2 (4D)-Here 4 Beer (4D) 0-0
The Force (3F)-The Woodies (3D) 0-0
Kip 7 (4E)-Watergoor 1 (3E) 1-8
L.P.D. AFAS (3D)-Proeverij 1 (4F) 6-3
D.C.N. De Pap Lippen (3D)-DV Houten D.Z.Z.L (2B) 4-5
Xero 2 (3G)-Black Rebels (4C) 5-C
Mikken & Prikken (4G)-Motte ze dan (3A) 0-0
D.C.N. 5 (3F)-Mannschaft (3D) 0-0
Hooglanders (4E)-DCV MH 2 (4C) 0-0
DV Houten Bull's Tail (3A)-bye   -
Eemcafé 2 (4F)-De Belofte (3G) 0-0
Fort-Lunet (4D)-De Power Rangers (4A) 0-0
KLAAR NU! (3G)-Reservoir Dogs (3E) 0-0
Het Pijltje 1 (2D)-De Dikke Koning 2 (4E) 0-0
VV Scherpenzeel All Stars (4F)-De Burcht 5 (3F) 0-0
Frankie's (4B)-Timeless Darts (2D) 1-8
Arie's Dreamteam (4A)-The Pirates 4 (3C) 0-0
Happy Days (2B)-De Harry's (4A) 8-1
Bolle Harry 1 (4B)-Mango's 0.0 (4F) 3-6
Mamamia (4A)-D.C.C. 3 (3A) 0-0
Hippo 3 Cheers (3G)-Bosgenoegen ''Sappies'' (3G) 0-0
Padoc Prutsers (2A)-Estrella de Monoloog (4B) 0-0
Highlands 69 (4A)-Nice Flight (2A) 1-8
BAZ 1 (4B)-De Fuuk 4 (3E) 0-0
The Pirates 0 (4A)-D.V.Z. Soep met Ballen (3D) 5-4
DV Houten Straight Arrow (3A)-Bulls Hit (4F) 0-0
Den Vogelpikkers (4E)-Dart Team Leersum (4A) 1-8
De Fuuk 1 (2C)-Havendarters Sixpack (3E) 0-0
Huzaar 1 (2A)-bye   -
 
Uitslagen laatste 256
(24-10-2022 - 28-10-2022)
Timeless Darts (2D)-bye   -
Mango's 0.0 (4F)-bye   -
Eemcafé Locomotion 5 (2C)-bye   -
Voor de Lol (4F)-bye   -
The Underdog (4F)-bye   -
D.C.N. De Pap Lippen (3D)-bye   -
Dart Team Leersum (4A)-bye   -
Eemcafé 2 (4F)-bye   -
The Pirates 1 (4B)-bye   -
KLAAR NU! (3G)-bye   -
Bosgenoegen ''Sappies'' (3G)-bye   -
DV Houten Straight Arrow (3A)-bye   -
De Dikke Koning 2 (4E)-bye   -
DCV MH 2 (4C)-bye   -
Bolle Harry 1 (4B)-bye   -
D.V.D.V.D. Hartstikke Dorst (4E)-bye   -
The Force (3F)-bye   -
Hooglanders (4E)-bye   -
Full Moon (3B)-bye   -
BAZ 1 (4B)-bye   -
Estrella de Monoloog (4B)-bye   -
Wapen van Kortenhoef 1 (4A)-bye   -
Huzaar 1 (2A)-bye   -
The Pirates 5 (4C)-bye   -
Frankie's (4B)-bye   -
Hippo 3 Cheers (3G)-bye   -
DCN Stars (2D)-bye   -
De Power Rangers (4A)-bye   -
D.V.Z. Soep met Ballen (3D)-bye   -
Arie's Dreamteam (4A)-bye   -
VV Scherpenzeel All Stars (4F)-bye   -
De Belofte (3G)-bye   -
De Burcht 5 (3F)-bye   -
De Harry's (4A)-bye   -
Mannschaft (3D)-bye   -
Yapping Gobs 4 (3A)-bye   -
DV Houten D.Z.Z.L (2B)-bye   -
Fuuk Fuuf (3G)-bye   -
De Baron 1 (3E)-bye   -
Happy Days (2B)-bye   -
The Pirates 0 (4A)-bye   -
De Burcht 6 (3E)-bye   -
Hippo 5 #GLIND 035 (3E)-bye   -
Bulls Hit (4F)-bye   -
Nice Flight (2A)-bye   -
Vrienden van Strijland 2 (4D)-bye   -
L.P.D. AFAS (3D)-bye   -
't Klusteam (3B)-bye   -
De Fuuk 1 (2C)-bye   -
De Smarties (3A)-bye   -
Den Vogelpikkers (4E)-bye   -
Mamamia (4A)-bye   -
Havendarters Sixpack (3E)-bye   -
Eemcafé Willekeurig (4B)-bye   -
Here 4 Beer (4D)-bye   -
Fort-Lunet (4D)-bye   -
Titatops (4C)-bye   -
ZAKELIJK! (2C)-bye   -
Watergoor 1 (3E)-bye   -
Highlands 69 (4A)-bye   -
Mikken & Prikken (4G)-bye   -
De Baron / Paul Glas 1 (4D)-bye   -
Team Extreme (4B)-bye   -
D.C.C. 3 (3A)-bye   -
Eemcafé Floaters (3D)-bye   -
Jan Willem 1 (3F)-bye   -
Het Pijltje 2 (4G)-bye   -
Kip 7 (4E)-bye   -
Strak zat (2A)-bye   -
De Burcht 1 (3G)-bye   -
Xero 2 (3G)-bye   -
@Mangos (3B)-bye   -
Black Rebels (4C)-bye   -
Proeverij 1 (4F)-bye   -
D.A.Z.D. de Potdeksel (3C)-bye   -
The Pirates 4 (3C)-bye   -
Forza (3C)-bye   -
Geen Bull Voor Ogen (3C)-bye   -
Reservoir Dogs (3E)-bye   -
Padoc Prutsers (2A)-bye   -
De Fuuk 4 (3E)-bye   -
1301 Darts (4E)-bye   -
Motte ze dan (3A)-bye   -
Picobello BV (4G)-bye   -
DV Houten Bull's Tail (3A)-bye   -
D.V. Jobzz - Gold's Gym 1 (4C)-bye   -
Rode Brug 2 (4B)-bye   -
Playground 2 (3F)-bye   -
Herry's Bar (2C)-bye   -
The Woodies (3D)-bye   -
Het Pijltje 1 (2D)-bye   -
DV Houten de Diesels (3B)-bye   -
Snelbinders (4G)-bye   -
Omni HSC Rumels 2 (4D)-bye   -
FURST (4D)-bye   -
Kijk Maar FF (2B)-bye   -
D.C.N. 5 (3F)-bye   -